Ettevõtte Locosmart asutaja ning eksperdina on minu  missiooniks läheneda liikuvusele nutikalt - nii inimeste, kaupade kui ka sellega seotud andmete liikumine saab olla tõhus vaid siis, kui lahenduste loomisel vaadatakse laiemat pilti. Alati tasub kiigata ka organisatsioonist väljapoole. Värsked mõtted ja harjumuspärasusest kammitsemata ideed viivad sageli sihile.  Aitan Sinu organisatsioonil muutuda, seades esikohale läbipaistvuse. Vaid ausalt ka kõige ebamugavamatele faktidele otsa vaadates saame tõhusust suurendada. Seega ei luba ma Sulle häid uudiseid, küll aga aitan Sul tulevikus üha enam just sellistega silma paista.  Väldime koos raiskavaid asendustegevusi ning seame iga sammu keskmesse kliendi ehk teenuse lõppkasutaja.

Võta minuga ühendust, kui vajad abi mõnes alljärgnevas küsimuses:

  • Nõustamine liikuvuskavade, transpordi arengukavade, tasuvusanalüüside, keskkonnamõju hinnangute jms koostamisel
  • IT-projektide nõustamine logistika ja liikuvuse valdkonnas (spetsifikatsioonide koostamine, SCRUM Product Owner sertifitseeritud tugi agiilsel projektijuhtimisel, organisatsioonidevahelise infovahetuse küsimused, Business Intelligence)
  • Nõustamine raudtee- ja ühistranspordikorraldust ning -logistikat puudutavates küsimustes
  • Eksperthinnangud raudtee- ja ühistranspordiprojektidele ning nendega seotud hankedokumentatsioonile
  • Nõustamine TSI ( Technical Specifications for Interoperability) TAF ja OPE Euroopa Liidu normatiive puudutavates küsimustes

Kohtumiseni!
Hannes Luts
Liikuvus- ja transpordiekspert